Facebook

Támogatóink

ATP ranglista

2018. 11. 12.
1 Djokovic (SRB) 8,045
2 Nadal (ESP) 7,480
3 Federer (SUI) 6,020
4 Del Potro (ARG) 5,300
5 Zverev (GER) 5,085
6 Anderson (RSA) 4,310
7 Cilic (CRO) 4,050
8 Thiem (AUT) 3,895
9 Nishikori (JPN) 3,390
10 Isner (USA) 3,155

WTA ranglista

2018. 11. 12.
1 Halep (ROM) 6,921
2 Kerber (GER) 5,875
3 Wozniacki (DEN) 5,586
4 Svitolina (UKR) 5,350
5 Osaka (JPN) 5,505
6 Stephens (USA) 5,023
7 Kvitova (ITA) 4,630
8 Pliskova (CZE) 4,465
9 Bertens (NED) 4,335
10 Kasatkina (RUS) 3,415
A Tenisz Szabadidő Klub játékosai tavasszal két új pályán adogathatnak!

Véget értek a szabadtéri versenyek a gyulai Tenisz Szabadidő Klub fiatal versenyzői számára. Az utánpótlás nevelésére továbbra is nagy hangsúlyt fektet az egyesület, mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy a fiatal versenyzők eredményesen képviselik a fürdővárost a különböző megmérettetéseken.

Válogatott játékosa is van a klubnak Orosz Botond személyében, aki páros versenyszámban vidékbajnok lett nyíregyházi partnere oldalán.

A remek munkának is köszönhető, hogy a Magyar Tenisz Szövetség pozitívan értékeli a gyulai klubot, amely támogatást kapott két új teniszpálya építésére.

Eredmények:

Nexon Kupa (Dunakeszi, 1. kiemelt verseny) F14: 3. Orosz Botond.
Gravomix Kupa (Szentes) F14: 1. Székács Márk, 2. Székács Kristóf, F18: 3. Kincses Bence.
Régiós verseny (Gyula) F2: 1. Lovász Zoltán, 3. Csernus István, F14: 1. Székács M., 3. Székács K., F12: 4. Almási Artúr, L12: 3. Zsurzsa Lilla, L14: 3. Csukás Orsolya.
Eötvös Kupa (Debrecen) L10: 3. Kovács Hédi.
Jó Szívvel Kupa (Debrecen) L10: 3. Kovács H., L12: 4. Zsurzsa L.
Play&Stay (Kiskunfélegyháza), narancs pálya: 1. Csukás Réka, zöld: 3. Zelenyánszki Zita.
Play&Stay (Sarkad), narancs: 1. Csukás R., 3. Sebestyén Mira, zöld: 3. Zelenyánszki Z., fiúk: 3. Galbács Mihály.
Csaba Kupa L10: 2. Csukás R.
Play&Stay (Szeged), zöld pálya: 2. Kovács H.
Csaba Kupa régiós verseny (Békéscsaba) L10: 1. Kovács H., 2. Sebestyén M., F10: 1. Galbács M., 3. Csikós-Nagy Noel, L12: 2. Zsurzsa L., F12: 2. Almási A., 3. Varga Olivér, F14: 1. Székács K., F16: 1. Székács M.
Gellért Kupa (Szeged) F14: 1. Orosz B., F16: 2. Székács M., F14 páros: 2. Orosz B.–Gödri I.
Viszló Transz Kupa (Székesfehérvár, első kategóriás verseny) F14: 2. Orosz B.